Münacat Vakti Refah Tv
Haftaiçi Hergün 14:00 - 18:30

Münacaat Vakti

Münacat Vakti

Münacat Dua Vakti

Münacat Dua Vakti Hergün 21:00’da Refah Tv Ekranlarında Kendisine has üslubu ile insanlık denizinin eşsiz incisi peygamber efendimiz H.z Muhammed (s.a.v ) muhabbeti çerçevesinde Dua Vaktinde buluşuyoruz Yüce Allah (c.c) Bana Dua Edin duanıza icabet edeyim buyurdu ve yine Eğer dua’nız olmasa Rabbim size ne diye ehemmiyet versin buyuruyor Refah Tv ekranlarında Allah (c.c) Münacat ediyor Dua vaktinde siz izleyenlerimizle bir araya gelip yüce Allah (c.c) maddi manevi dünyevi dertlerimize şifalar diliyor ekranları başında Refah Tv’yi izleyen yüzbinlerce kişi ile semaya ellerimizi kaldırıyor ve Yüce Allah (c.c) diliyor ve amin diyoruz

Radyo’da Ben ?

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

BİZDEN HABERLER

TÜMÜ